AS-BUD
Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne

MIEJSCE MA ZNACZENIE
Wybór odpowiedniego centrum konferencyjnego jest najważniejszym kryterium jakie bierzemy pod uwagę poszukując sali konferencyjnej na organizację szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. Bardzo istotny jest także standard obiektu, obsługa, a także budżet jaki mamy przeznaczony na organizację danego przedsięwzięcia. Dysponując większym budżetem możemy zdecydować się na prestiżowy kurort bądź hotel z bazą konferencyjną znajdujący się w pobliżu większego miasta. Zaplecze rekreacyjne, gdzie możemy spędzić aktywnie czas, będzie z pewnością dodatkowym atutem. W tego typu miejscach bardzo często decydujemy się jednak na organizację dużych konferencji, kilkudniowych szkoleń bądź spotkań integracyjnych.
Organizując szkolenia jednodniowe czy cykl szkoleń warto poszukać sali szkoleniowej
w dogodnej lokalizacji miasta. Idealnym miejscem jest centrum, gdzie bardzo dobrze rozwinięta jest infrastruktura komunikacyjna. Taką też ofertę wynajmu sal konferencyjnych, szkoleniowych w Warszawie proponuje firma As-Bud, która swoją siedzibę ma w biurowcu Central Tower, zlokalizowanym w sercu stolicy przy
Al. Jerozolimskich 81. Obiekt usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, co jest dużym udogodnieniem dla uczestników konferencji, szkoleń, którzy odwiedzają stolicę z oddalonych miejscowości. Dodatkowym walorem jest liczna komunikacja miejska i metro.

COFNIJ DO CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ