AS-BUD
O FIRMIE

O FIRMIE

Centrum Konferencyjne AS-BUD w Warszawie, to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Naszym Gościom oferujemy kompleksowe usługi – sale szkoleniowe do wynajęcia, sale konferencyjne, jak również usługi cateringowe: serwis kawowy oraz lunch w kantynie na 15. piętrze. Centrum Konferencyjne AS-BUD zapewnia sześć w pełni wyposażonych sal z dostępem do Internetu, wsparciem technicznym oraz pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Jeśli zatem planujecie Państwo szkolenie i poszukujecie odpowiedniego miejsca – znajdziecie je właśnie u nas. Potrzebne Wam sale szkoleniowe do wynajęcia w Warszawie? Zapraszamy do AS-BUD. Każdą ofertę traktujemy indywidualnie i przygotowujemy, uwzględniając potrzeby Klienta. Zachęcamy do kontaktu.

Nieruchomości

 

Sale szkoleniowe i konferencyjne do wynajęcia nie są jedynym przedmiotem naszej działalności. Wykraczamy poza obszar organizacji spotkań biznesowych oraz ich obsługi, angażując się w realizację zadań na rynku nieruchomości komercyjnych.


Celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klienta, tj.:

- wyszukanie odpowiedniej nieruchomości,
- przygotowanie istniejącej powierzchni pod potrzeby firmy,
- zaprojektowanie i wybudowanie potrzebnego obiektu,

Na stałe współpracujemy z firmami developerskimi w zakresie pozyskiwania gruntów pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.

 

Często zadawane pytania:

Jak wybrać odpowiednią lokalizację

Wyposażenie sal szkoleniowych