AS-BUD

SALE KONFERENCYJNE

Centrum Konferencyjne AS-BUD w swojej ofercie ma nowoczesne, komfortowe i dobrze wyposażone sale konferencyjne w Warszawie. Wynajem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji ułatwi dojazd uczestnikom, a po spotkaniu umożliwi spędzenie czasu na rozrywce czy zakupach. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum stolicy Polski, blisko Dworca Centralnego, metra oraz prestiżowych obiektów, takich jak Hotel Marriott czy CH Złote Tarasy. Sale konferencyjne do wynajęcia zapewniają też atrakcyjny widok z okien – wprost na panoramę Warszawy. Potęguje on dobre wrażenie w trakcie biznesowych spotkań.

Dbamy, by przygotowane dla Państwa sale szkoleniowe do wynajęcia spełniały wszelkie Wasze potrzeby i wymagania. W obiekcie konferencyjnym znajdują się pomieszczenia, w których jednocześnie może przebywać naraz nawet do 60 słuchaczy bez utraty poczucia komfortu. Udostępniamy również mniejsze sale konferencyjne, o bardziej kameralnym charakterze – do 12 osób. Są one dobrym wyborem na kameralne spotkania biznesowe lub małe szkolenia, w trakcie których jest pożądane zachowanie bardziej poufnego nastroju pomiędzy uczestnikami.

 

Firma oferuje Państwu nie tylko nowoczesne sale konferencyjne w Warszawie – wynajem pomieszczeń, wyposażenie i obsługę. Zapewniamy również dostęp do sali obiadowej oraz możliwość wezwania pomocy technicznej w każdym momencie trwającego szkolenia. Mogą być Państwo spokojni zarówno o oprawę spotkania, jak i jego bezproblemowy przebieg czy czas już po jego zakończeniu.

W skład standardowego wyposażenia każdej sali wchodzą:

- stoły, krzesła - możliwość zmiany układu sali,
- ekran, projektor (VGA, HDMI),
- flipchart, papier, mazaki,
- tablica whiteboard, marlery,
- stałe łącze z Internetem (WiFi),
- dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia sali,
- klimatyzacja, wentylacja,
- wieszak na odzież,

- możliwość zorganizowania szkoleń komputerowych.

Nasze sale konferencyjne mogą być przystosowane do organizacji szkoleń komputerowych.

Dodatkowo umożliwiamy wypożyczenie elementów wyposażenia takich jak:

- laptop ,
- nagłośnienie ,
- flipchart dodatkowy ,
- rzutnik folii.


Zapewniamy pełną obsługę cateringową: serwis kawowy oraz lunch. O szczegóły oferty można dopytać pod numerem telefonu 662 120 820 lub wysłać zapytanie na biuro@as-bud.pl

Poszukuję sali konferencyjnej  – poznaj naszą ciekawą ofertę - centrum konferencyjne Warszawa, woj. mazowieckie. Firma As-Bud oferuje w atrakcyjnych cenach do wynajęcia - sale konferencyjne w Warszawie, sala na konferencje, wynajem sal konferencyjnych Warszawa.

 

SALA A piętro 25

SALA A piętro 25

sala mieści do 30 osób + wykładowca
ustawienie sali: podkowa

SALA B piętro 25

SALA B piętro 25

sala mieści do 12 osób + wykładowca
ustawienie sali: szkolne

SALA C piętro 25

SALA C piętro 25

sala mieści do 34 osób + wykładowca
ustawienie sali: szkolne

SALA 1 piętro 15

SALA 1 piętro 15

sala mieści do 12 osób + wykładowca
ustawienie sali: szkolne

SALA 2 piętro 15

SALA 2 piętro 15

sala mieści do 60 osób + wykładowca
ustawienie sali: szkolne

SALA 3 piętro 15

SALA 3 piętro 15

sala mieści do 34 osób + wykładowca
ustawienie sali: szkolne