AS-BUD
Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne

 

Centrum Konferencyjne w dogodnej lokalizacji

Centrum Konferencyjne AS-BUD znajduje się w samym sercu Warszawy w biurowcu Central Tower, zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich 81. Obiekt usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, co jest dużym udogodnieniem dla uczestników konferencji czy szkoleń, którzy przyjeżdżają z innych miejscowości. Dodatkowym walorem jest rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, w tym metro. W pełni wyposażone sale szkoleniowe znajdują się na 15. i 25. piętrze, a widok na panoramę stolicy rozpościerający się z okien jest wprost zachwycający.

Dlaczego lokalizacja ma znaczenie?

Wybór odpowiedniej lokalizacji jest jedynym z najważniejszych kryteriów, jakie powinno się brać pod uwagę, szukając sali na organizację konferencji czy innego spotkania. Nierzadko przesądza ona bowiem o frekwencji na szkoleniu lub warsztatach. Równie istotna jest także w przypadku spotkań biznesowych. Zły dojazd i ciężki do znalezienia adres potrafią rozdrażnić nie jedną osobę, co nie tworzy dobrych fundamentów pod podpisywanie umowy.Jeżeli konferencje trwają cały dzień, to ważne by w pobliżu sali znajdowały się też jakieś sklepy i punkty gastronomiczne.

Jeżeli planują Państwo organizację jednodniowego przedsięwzięcia lub cyklu spotkań, nasze Centrum Konferencyjne sprawdzi się doskonale. Rezerwacja prestiżowego kurortu bądź hotelu z bazą konferencyjną, znajdującego się w pobliżu większego miasta ma sens w przypadku kilkudniowych szkoleń lub spotkań integracyjnych. Poza tym wymaga ona także ona większego budżetu.


COFNIJ DO CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ