AS-BUD

Sale szkoleniowe

 

Sale szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa

 

Szkolenia firmowe, konferencje branżowe, spotkania biznesowe i inne tego typu zgromadzenia wymagają odpowiedniego miejsca do ich przeprowadzenia. Oferujemy nowoczesne sale szkoleniowe do wynajęcia w Warszawie, które gwarantują maksymalny komfort prowadzącym oraz uczestnikom i zapewniają wszystko, co niezbędne, aby zaplanowane przedsięwzięcie przebiegało sprawnie i bez zbędnych zakłóceń.

Udostępnianie projektora, ekranu, nagłośnienia i szybkiego łącza internetowego jest już standardem. Decydując się na wynajem sali szkoleniowej, warto sprawdzić, czy posiada ona sprawną wentylację i klimatyzację, krzesła z miękkimi siedziskami, wieszaki na odzież wierzchnią oraz wsparcie techniczne, bardzo pomocne w razie nawet najmniejszej awarii sprzętu. Istotny jest również dostęp do dziennego światła, możliwość zaciemnienia okien na potrzeby wyświetlania prezentacji oraz sterowanie sztucznym oświetleniem. Wynajmując salę szkoleniową od AS-BUD możesz być pewien, że wszystkie te elementy są na swoim miejscu.

Gdzie dokładnie zlokalizowane są nasze sale na szkolenia?

Sale na szkolenia znajdujące się w ofercie naszej firmy oprócz spełniania wszystkich powyższych warunków mają jeszcze jeden niekwestionowany atut – znajdują się w ścisłym centrum Warszawy na 15. i 25. piętrze biurowca Central Tower przy Al. Jerozolimskich 81. Bliskość dworca PKP Warszawa Centralna sprawia, że dotarcie na zaplanowane spotkanie branżowe nie nastręcza problemów nawet osobom spoza stolicy, i to bez konieczności kosztownego transportu. Jest to zaletą zarówno dla organizatorów, jak i uczestników szkoleń, którzy cenią swój czas, a jednocześnie nie chcą rezygnować z ponadprzeciętnego komfortu, jaki dają nasze doskonale wyposażone sale. Warto również dodać, że oprócz podstawowych udogodnień zapewniamy także pełną obsługę cateringową.

Jeśli więc masz w planach szkolenie, warsztaty, konferencję lub inne spotkanie biznesowe wymagające odpowiedniego pomieszczenia oraz profesjonalnego zaplecza, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji!

Wyposażenie naszych sal szkoleniowych

Wynajęcie sal szkoleniowych z pełnym wyposażeniem pozwala organizatorom skupić się na profesjonalnym przygotowaniu spotkania od strony merytorycznej, bez zamartwiania się o kwestie techniczne. Odciążamy naszych Klientów z obowiązków takich jak kompletowanie i podłączanie sprzętu oraz czuwamy, by nie napotkali oni żadnych problemów np. podczas wyświetlania prezentacji. Zdajemy sobie sprawę, że na przyswajanie wiedzy ogromny wpływ mają warunki panujące w danym pomieszczeniu, dlatego dokładamy wszelkim starań, by każda nasza sala szkoleniowa była wyposażona w wygodne meble oraz była zaaranżowana w sposób miły dla oka.

Zapewniamy wyposażenie podstawowe:

 • stoły, krzesła – możliwość zmiany układu sali,
 • ekran, projektor (VGA, HDMI),
 • flipchart, papier, mazaki,
 • tablica whiteboard, mazaki,
 • stałe łącze z Internetem (WiFi),
 • dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia sali,
 • klimatyzacja, wentylacja,
 • wieszak na odzież.

Wyposażenie dodatkowe – do wynajęcia:

 • laptop,
 • nagłośnienie,
 • flipchart dodatkowy,
 • rzutnik folii.

Istnieje możliwość zorganizowania w salach szkoleń komputerowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

COFNIJ DO SALE KONFERENCYJNE