AS-BUD
O FIRMIE

O FIRMIE

Informacje o firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat firmy AS-BUD. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku nieruchomości udało nam się stworzyć idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Warszawy. Oferujemy sale konferencyjnych do wynajęcia, które mieszczą się na 15. i 25. piętrze nowoczesnego biurowca Central Tower Wszystkie są w pełni wyposażone, z dostępem do Internetu, wsparciem technicznym oraz pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Jednak wynajem sali dla firm nie jest jedynym przedmiotem naszej działalności. Angażujemy się również w realizację zadań na rynku nieruchomości komercyjnych. Celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klienta, tj.:

  • wyszukanie odpowiedniej nieruchomości,
  • przygotowanie istniejącej powierzchni pod potrzeby firmy,
  • zaprojektowanie i wybudowanie potrzebnego obiektu,

Ponadto prowadzimy też stałą współpracę z wieloma zaufanymi firmami deweloperskimi w zakresie pozyskiwania gruntów pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. W celu skorzystania z naszych usług bądź w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

 

Często zadawane pytania:

W jakiej lokalizacji znajduje się Centrum Konferencyjne?

Wyposażenie sal szkoleniowych